Ivana Tomić

Član Gradskog veća

Rođena 22. juna 1982. godine u Beogradu. Diplomirala 2007. na Univerzitetu Singidunum i stekla zvanje inženjera poslovne informatike.

Od 2004. do 2005. radila je u PCS „SezamPro internet provajder”, a od 2008. do 2009. godine radila je u EFG „Eurobank štedionici”. Bila je načelnik Službe za skupštinske i zajedničke poslove u Gradskoj opštini Voždovac od 2010. do 2011, a od 2011. do 2014. godine šef Kabineta predsednika opštine Voždovac.

Odbornik Skupštine Grada Beograda bila je od 2012. do 2013, a od juna 2014. do marta 2016. godine član Veća GO Voždovac. Od marta do juna 2016. godine član je Privremenog organa GO Voždovac.

Na konstitutivnoj sednici Skupštine GO Voždovac 3. juna 2016. godine, po drugi put je izabrana za člana Veća GO Voždovac.

Na sednici Skupštine Grada Beograda, 8. juna 2016. godine izabrana je za člana Gradskog veća.

Član je Glavnog odbora Srpske napredne stranke, kao i potpredsednik Opštinskog odbora Voždovac.