Измене у јавном превозу током радова у Булевару краља Александра
Током извођења радова на редовном одржавању у Булевару краља Александра (десна коловозна трака – гледано у смеру ка граду), на делу од Рузвелтове до Београдске, доћи ће до промена у раду линија јавног превоза. Како је саопштио Секретаријат за јавни превоз, ова измена односи се на период од вечерас у 22 сата до 21. августа.
Прецизирано је да се за саобраћај затвара ова деоница због чега ће поједине линије јавног превоза саобраћати измењеним трасама.
Возила са линија 26 и 26Н ће у смеру ка терминусу „Дорћол /Дунавска/” саобраћати улицама Синђелићевом, Краљице Марије, Старине Новака, Професора Михаила Ђурића, Булеваром краља Александра и даље редовном трасом. Возила са линија 27, 74 и 202Н ће у смеру ка Тргу репулике и насељу Бежанијска коса саобраћати улицама Рузвелтовом, Краљице Марије, Старине Новака, Професора Михаила Ђурића, Булеваром краља Александра и даље редовним трасама. На линији ЕКО 1, возила ће у смеру ка насељу „Белвил” саобраћати улицама Краљице Марије, Булеваром краља Александра, Рузвелтовом, Краљице Марије, Старине Новака, Професора Михаила Ђурића, Булеваром краља Александра и даље редовном трасом. Возила са линија АДА 4 и 301Н ће у смеру ка Ади Циганлији и Тргу републике саобраћати Булеваром краља Александра, Рузвелтовом, Краљице Марије, Старине Новака, Професора Михаила Ђурића, Булеваром краља Александра и даље редовним трасама.
На измењеним деловима траса користиће се постојећа стајалишта, наведено је у саопштењу.