Беоинфо вести

Од четвртка поново понтон ка Лиду

14.08.2023.

Од четвртка поново понтон ка Лиду
Величина слова

Инжењерска јединица Војске Србије привремено је из предострожности демонтирала средишњи део понтонског моста ка Лиду због пораста водостаја и великих наноса грања и отпада, саопштено је Општине Земун.

Мост ће поново бити у функцији од 17. до 31. августа докле траје и манифестација „Лето на Лиду”.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више