Беоинфо вести

Шапић честитао Ивани Вулети освојено злато на Светском првенству

20.08.2023.

Шапић честитао Ивани Вулети освојено злато на Светском првенству
Величина слова

Градоначелник Београда Александар Шапић честитао је српској атлетичарки Ивани Вулети освајање златне медаље у скоку удаљ на Светском првенству у атлетици у Будимпешти. 

„Ово је круна свега што је Ивана учинила за српски спорт. Наша највећа атлетичарка и засигурно једна од највећих светских атлетичарки још једном је доказала шта значи истрајавати и борити се за своју земљу. Круна свега што је до сада учинила за наш спорт представља ово, дуго очекивано злато на Светском првенству. У име Града Београда и у своје лично име, искрене честитке и искрена захвалност Ивани”, наведено је у честитки градоначелника Шапића. 

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више