Без воде сутра потрошачи у насељу Ледине
Због стављања у функцију новоположеног цевовода на општини Нови Београд, сутра од 9 до 24 сата без воде ће остати потрошачи у насељу Ледине, саопштено је из ЈКП-а „Београдски водовод и канализација”.
Умањен притисак и могуће прекиде у водоснабдевању осетиће потрошачи у Сурчинској, Војвођанској и околним улицама.
За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђене су ауто-цистерне.
Из „Водовода” апелују на потрошаче да припреме неопходну залиху воде за пиће и основне потребе.
За све додатне информације потрошачи се могу обратити Сервисном центру Града Београда на број 11-0-11 или на бесплатни број телефона 0800-11-00-11 за све позиве из фиксне телефоније, а обавештења о планираним радовима и кваровима на мрежи могу се потражити и на нашој веб-адреси www.bvk.rs.