Беоинфо вести

Шапић честитао кошаркашима освајање сребрне медаље

10.09.2023.

Шапић честитао кошаркашима освајање сребрне медаље
Величина слова

Градоначелник Београда Александар Шапић честитао је кошаркашкој репрезентацији Србије освајање сребрне медаље на Светском првенству у кошарци које се одржава у Манили.

– Још једном сте показали како се бори и како се не одустаје ни у тешким тренуцима. Честитам вам у име Београда и своје лично име, ово је велики успех – наводи се у честитки градоначелника Александра Шапића.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више