Беоинфо вести
Акција добровољног давања крви 1. и 2. октобра
27.09.2023.
Акција добровољног давања крви 1. и 2. октобра
Фудбалски клуб „Црвена звезда” организоваће 28. пут традиционалну акцију добровољног давања крви под слоганом „Црвено-бела крв”.
У недељу и понедељак, 1. и 2. октобра, од 10 до 18 часова сви грађани који су здрави, старости од 18 до 65 година, и имају добру вољу, добродошли су на стадион „Рајко Митић” да у медија центру добровољно дају крв.
Позивају се сви љубитељи и поштоваоци „црвено-белог” тима да још једном покажу да су увек на правом месту и у право време спремни да помогну, наведено је у саопштењу Института за трансфузију крви Србије.
Подели вест