Сајам спорта у општини Стари град
Сајам спорта у општини Стари град биће организован сутра у 10 сати на Тргу републике, саопштено је из Секретаријата за спорт и омладину.
Посетиоци ће имати прилику да се путем промоције рада спортских клубова Старог града, као и показних вежби информишу о спортовима и одлуче за онај који ће тренирати.
Сајам спорта има за циљ укључивање што већег броја деце у систем спорта, јачање тимског духа и стимулисање школске омладине на редовно упражњавање физичке активности.
Након успешно одржаних сајмова у Земуну, Лазаревцу, Гроцкој, на Савском венцу и Звездари, сајам у Старом граду ће бити шести у низу општинских спортских сајмова који ће се планираном динамиком до краја године реализовати на територији свих 17 београдских општина.