Беоинфо вести
Подизање обавештења искључиво на шалтеру општине
27.10.2023.
Подизање обавештења искључиво на шалтеру општине
Грађани Земуна моћи ће од понедељка 30. октобра да преузимају обавештења о испуњености услова за легални привремени прикључак на комуналну инфраструктуру, саопштено је из ове општине.
Грађани ће обавештења моћи да подигну искључиво у шалтер сали Општине Земун на Магистратском тргу 1.
Пунктови који су до сада радили у земунским насељима више неће издавати обавештења. Општина Земун ради на спровођењу процедура како би грађани у што краћем периоду остварили могућност да добију прикључак на комуналну инфраструктуру.
Подели вест