Беоинфо вести

Радови на водоводној мрежи

26.12.2025.

Слушај вест
Величина слова

Због планираних радова на водоводној мрежи у општини Звездара, у понедељак, 29. децембра, од 8.30 до 18 сати без воде ће остати потрошачи Хајдук Станковој улици, саопштавају из ЈКП-а „Београдски водовод и канализација”.

На истој општини, због планираних радова на водоводној мрежи, у уторак, 30. децембра, од 8.30 до 18 сати без воде ће остати потрошачи у делу Улице Паје Јовановића (од Др Велизара Косановића до Павла Бакића).

Због радова Електродистрибуције Србије и прекида у снабдевању електричном енергијом, више објеката београдског водоводног система у општини Барајево, у понедељак, 29. децембра, од 9 до 18 сати без воде ће остати потрошачи у следећим насељима:

– Ненадовац,
– Глумчево брдо,
– Стара Липовица,
– Караула,
– Стражарија,
– Пландиште,
– Гунцати,
– Средњи крај,
– Равни гај и
– Мељак.

Услед наведених радова, без воде ће остати и потрошачи у Улици 1. маја у насељу Велика Моштаница.

За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђене су ауто-цистерне, а потрошачи се моле да припреме неопходну залиху воде за пиће и основне потребе.

За све додатне информације потрошачи се могу обратити Сервисном центру Града Београда на број 11-0-11 или на бесплатни број телефона 0800/110-011 за све позиве из фиксне телефоније, а обавештења о планираним радовима и кваровима на мрежи могу се потражити и на веб-адреси www.bvk.rs.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више