Беоинфо вести

Изградња јавног осветљења на Кеју ослобођења у Земуну

17.02.2005.

Изградња јавног осветљења на Кеју ослобођења у Земуну
Величина слова

Секретаријат за комуналне и стамбене послове покренуће поступак јавне набавке за изградњу јавног осветљења на  Кеју ослобођења код објеката број 1-13 у Земуну.

– Ми сада спремамо пројекат који, поред рестаурације  јавне и декоративне расвете, садржи и решења за наставак светлосног украшавања града на новим местима јер то Београд као метропола мора да има – рекао је градоначелник Београда.

Пројектом за Земунски кеј обухваћено је постављање 28 стубова јавног осветљења са натријумовим сијалицама снаге 70 вати за осветљавање парка између зграда. Још 25 стубова са натријумовим сијалицама од 150 вати биће постављено за осветљавање паркинга и прилаза зградама. Процењена вредност радова је пет милиона динара, а пројекат се реализује на основу молби станара  за побољшање јавног осветљења у овој улици. Завршетак радова планиран је до краја јуна ове године.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више