Беоинфо вести

Изменe режима саобраћаја

25.03.2005.

Изменe режима саобраћаја
Величина слова

Јавно комунално предузеће „Београд-пут” од данас до понедељка, 28. марта, сређиваће Теразијски тунел, због чега ће он бити затворен за саобраћај. Возила на линијама 16, 65, 77 и 95 промениће  смер тако што ће се „шеснаестица” и „деведесет петица” кретати улицама 29. новембра, Џорџа Вашингтона, Цара Душана, Тадеуша Кошћушка, Париском, Симе Марковића, Поп Лукином, Бранковом и даље редовном трасом. Исту трасу користиће и возила на линији 77, која у овај део града долазе из Цвијићеве улице.  Аутобуси 65 саобраћаће улицама 27. марта, Џорџа Вашингтона, Цара Душана, Тадеуша Кошћушка, Париском, Симе Марковића, Поп Лукином, Бранковом и даље редовном трасом.

У правцу из Новог Београда возила на линијама 16 и 95 ићи ће улицама Бранковом, Призренском, Теразијама, Коларчевом, преко Трга републике, 29. новембра и даље редовном трасом, док ће возила „65” и „77” саобраћати Бранковом, Призренском, Теразијама, Коларчевом и Македонском.

Ноћне линије које из правца Новог Београда пролазе кроз Теразијски тунел кретаће се Бранковом, Призренском, Теразијама, Коларчевом и преко Трга републике. Ноћне линије 15, 68, 75, 603 и 701 уместо са Трга републике полазиће са Зеленог венца. Аутобуси на ноћној линији 56 саобраћаће од Трга републике, улицама Браће Југовића, Дечанском, Булеваром краља Александра, Кнеза Милоша и даље редовном трасом.

Због оштећења коловоза на Кружном путу у насељу Кијево, линија 54 саобраћа преко Видиковца. Аутобуси са ове линије путнике ће превозити трасом Борска-Пилота Михаила Петровића – Маричка – Славка Родића – Кнежевачка – 17. октобра – Опленачка – Једанаесте крајишке дивизије – Ибарска магистрала – Кружни пут и даље редовном трасом ка Железнику. Ова измена трајаће до санирања коловоза, а најмање три месеца.

У организацији АСК „Земун” у суботу, 26. марта, од 9 до 17 часова на деоници од врха Авале до раскрснице крагујевачког пута и пута за Зуце одржаће се ауто-рели. Због овог спортског догађаја, аутобуси 404,405 и 407 у том периоду неће саобраћати, док ће линија 401 бити појачана, а возила са линије 403 саобраћаће преко Белог Потока. На релацији Глумчево брдо-Бела река уводи се локална линија 405л. Због радова на реконструкцији надвожњака у Булевару војводе Мишића, који ће трајати од 24. марта до 4. арила а изводиће се сваке ноћи у периоду од поноћи  до пет часова, смер ка Ади Циганлији биће потпуно затворен за саобраћај.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више