Акција давалаштва за раднике „Паркинг сервиса”
ЈКП „Паркинг сервис” је, у сарадњи са Институтом за трансфузију крви, за своје раднике – добровољне даваоце организовао акцију у среду, 29. јуна, од 11 до 16 часова у просторијама Теретног терминала на Ауто-путу бб . За запослене у „Паркинг сервису” и све који желе да се придруже акцији, обезбеђен је превоз. Аутобус креће испред зграде Дирекције ЈКП „Паркинг сервис” у улици 27. марта број 21.
Дежурне екипе сутра на Вождовцу и у Раковици
Добровољни даваоци у среду, 29. јуна, моћи ће да дају крв на одређеним пунктовима у две београдске општине. Дежурне екипе Института за трансфузију боравиће у „Минелу” – Рипањ на Вождовцу, од 8 до 12 часова, док ће од 9 до 14 часова бити у „21. мају” на Раковици.
Институт за трансфузију, као и сваког дана, од 7 до 19 часова, а клиничко-болнички центри „Звездара”, „Земун” и Др Драгиша Мишовић” од 7 до 14 часова.