Беоинфо вести

Летњи перформанс „Истер театра” сутра код „Хајата”

15.07.2005.

Летњи перформанс „Истер театра” сутра код „Хајата”
Величина слова

Селектори позоришног и визуелног програма овогодишњег Белефа Београђанима ће у суботу, 16. јула, понудити још два бесплатна програмска садржаја, сасвим у духу овог летњег фестивала.

На платоу између „Југопетролове” пумпе и хотела „Хајат” сутра у 21 час биће одржан летњи перформанс „Истер театра” чији је назив „Плажа”. Овим, као и претходним перформансима, „Истер театар” жели да докаже да је позориште могуће свуда где има публике, али и да су такви простори много ближи публици јер је не ограничавају само на пасивно посматрање представе већ омогућавају интерактивни позоришни доживљај.

Од 19 часова на Филозофском факултету својим принтовима, под називом „Суперинфериор”, сутра ће се представити Славомир Стојановић.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више