Беоинфо вести

Данас настављено полагање шина на Савском тргу

05.01.2006.

Данас настављено полагање шина на Савском тргу
Величина слова

У оквиру реконструкције Немањине улице, данас су на Савском тргу полагане шине и формиране колосечне решетке у трамвајском колосеку.

На потезу од Савског трга до Балканске шљунком је затрпаван ров фекалне канализације и копан је ров за координациони ТТ кабл.

На деоници од Балканске до Кнеза Милоша бетонирана је носећа плоча у трамвајском колосеку и прикључивана канализација трамвајског колосека.

На делу Немањине улице од Кнеза Милоша до Ресавске нивелисани су тампони у трамвајској баштици, а постојећа канализација повезивана је на колектор.

На делу од Ресавске до Светозара Марковића израђиване су сливничке везе фекалне канализације.

На деоници од Светозара Марковића до Краља Милутина, Делиградске и Булевара ослобођења израђиван је тампон трамвајског колосека, копан је ров и зидани су шахтови ТТ канализације.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више