Беоинфо вести
У Блоку 45 почело прављење ниша за контеjнере
08.03.2006.
У Блоку 45 почело прављење ниша за контеjнере
У делу улице Jуриjа Гагарина, у унутрашњим саобраћаjницама Блока 45, радници „Београд-пута” ових дана почели су да на коловозу и тротоару праве осам ниша за смештаj контеjнера.
После притужби грађана коjи стануjу у Блоку 45 да се контеjнери налазе на улици, паркинг местима и зеленим површинама, да ометаjу нормалан саобраћаj и руже изглед града, општина Нови Београд jе тражила од JКП „Градска чистоћа” да направи уређен простор за смештаj контеjнера.
У сарадњи са овим предузећем и после решења Секретариjата за саобраћаj, почело jе уређивање на осам локациjа. У плану jе да се настави са сређивањем улица, што ће омогућити грађанима несметан пролаз колима, а радницима „Градске чистоће” да лакше празне контеjнере.
Подели вест