Беоинфо вести

Молба грађанима да не паркирају у зони трамвајских шина

31.05.2006.

Молба грађанима да не паркирају у зони трамвајских шина
Величина слова

Градско саобраћајно предузеће апеловало је данас на све учеснике у саобраћају да не паркирају своја возила непрописно, у зони трамвајских баштица или на самим трамвајским шинама, и замолило Београђане да строго поштују прописе о правилном паркирању возила.

Само у протекла четири дана забележено је осам случајева у којима је до поремећаја у функцији јавног градског превоза дошло због несавесног понашања неких наших суграђана. Тако је због паркираних путничких возила на шинама застоја трамваја у трајању од 15 минута до пола сата било у Цара Душана, Војводе Степе, Булевару војводе Мишића, Пожешкој и Ресавској улици, затим на раскрсници улица 27. марта и Рузвелтове, као и у Душановој улици.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више