Беоинфо вести
Молба грађанима да не паркирају у зони трамвајских шина
31.05.2006.
Молба грађанима да не паркирају у зони трамвајских шина
Градско саобраћајно предузеће апеловало је данас на све учеснике у саобраћају да не паркирају своја возила непрописно, у зони трамвајских баштица или на самим трамвајским шинама, и замолило Београђане да строго поштују прописе о правилном паркирању возила.
Само у протекла четири дана забележено је осам случајева у којима је до поремећаја у функцији јавног градског превоза дошло због несавесног понашања неких наших суграђана. Тако је због паркираних путничких возила на шинама застоја трамваја у трајању од 15 минута до пола сата било у Цара Душана, Војводе Степе, Булевару војводе Мишића, Пожешкој и Ресавској улици, затим на раскрсници улица 27. марта и Рузвелтове, као и у Душановој улици.
Подели вест