Беоинфо вести

Изложба београдских средњошколаца „После часа”

01.06.2006.

Изложба београдских средњошколаца „После часа”
Величина слова

У Погону Дома омладине Београда сутра, у 19 часова, биће отворена изложба „После часа” ученика Средње школе за дизајн из Београда. На њој ће бити изложени радови настали у оквиру ваннаставних активности и факултативне наставе. Међу њима је и плакат на тему 150. годишњице рођења Николе Тесле који су урадили ученици IV године Графичког одсека ове школе, као и експериментални задатак на тему пролазности времена инспирисан лектиром „Чекајући Годоа”, Семјуела Бекета, рад ученика IV године текстилног одсека.

Биће изложен и домаћи задатак „Из шешира” у оквиру предмета цртање и сликање, састављен од малих цртежа по насумице извученим појмовима, затим радови на тему „Тело... објекат у различитим медијима”, ученика III и IV година, видео радови као део интердисциплинарног пројекта Музичке школе „Јосип Славенски”, Балетске и Дизајнерске школе, мали цртежи са факултативне наставе „Вечерњи акт“ и избор ускршњих јаја која су дизајнирали ученици од I до IV године.

Изложба ће бити отворена у суботу и недељу од 12 до 19 часова.            

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више