Беоинфо вести

Вечерња камерна сцена у месној заједнци „Липов лад” на Звездари

01.06.2006.

Вечерња камерна сцена у месној заједнци „Липов лад” на Звездари
Величина слова

Представом „Госпођа Олга” Милутина Бојића сутра у 20 часова и 30 минута биће отворена нова вечерња камерна сцена у месној заједници „Липов лад” на Звездари. Простор ове месне заједнице реновиран је у оквиру 10 мини пројеката за које је средства одобрила Скупштина града Београда.

 Ова сцена има 144 места и најсавременију опрему, која се може упоредити са оном коју има Југословенско драмско позозриште, а намењена је мањим позоришним формама.

Оливера Викторовић, управница Позоришта „Пан театар”, најавила је да ће се на овој сцени до краја сезоне у вечерњим сатима играти „Госпођа Олга”, а пре подне представе за децу.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више