Беоинфо вести
Вечерња камерна сцена у месној заједнци „Липов лад” на Звездари
01.06.2006.
Вечерња камерна сцена у месној заједнци „Липов лад” на Звездари
Представом „Госпођа Олга” Милутина Бојића сутра у 20 часова и 30 минута биће отворена нова вечерња камерна сцена у месној заједници „Липов лад” на Звездари. Простор ове месне заједнице реновиран је у оквиру 10 мини пројеката за које је средства одобрила Скупштина града Београда.
Ова сцена има 144 места и најсавременију опрему, која се може упоредити са оном коју има Југословенско драмско позозриште, а намењена је мањим позоришним формама.
Оливера Викторовић, управница Позоришта „Пан театар”, најавила је да ће се на овој сцени до краја сезоне у вечерњим сатима играти „Госпођа Олга”, а пре подне представе за децу.
Подели вест