Београд све интересантнији за аустријске инвеститоре
Представници Градске управе, SIEPЕ, Дирекције за градско грађевинско земљиште и изградњу Београда и аустријских компанија које инвестирају у Београд наставили су данас на Међународном сајму некретнина у Бечу „Real Vienna” презентацију могућности улагања у главни град Србије.
– Штанд града Београда једно је од најпосећенијих места на овогодишњем сајму некретнина. Јуче и данас остварили смо велики број контаката са представницима аустријских компанија и банака, а најзначајнији су били разговори са „Raiffeisen” и HVB банком. Колико је пажње посвећено Београду ове године, довољно илуструје и чињеница да смо јуче једино ми, поред града домаћина, учествовали на конференцији за новинаре. Оваквом третману свакако је допринело овогодишње проглашење Београда за „Град будућности Јужне Европе” – рекао је Бојан Станојевић, градски менаџер.