Беоинфо вести

У Дому здравља „Др Милутин Ивковић” у понедељак се отвара Центар за превенцију

02.06.2006.

У Дому здравља „Др Милутин Ивковић” у понедељак се отвара Центар за превенцију
Величина слова

У Дому здравља „Др Милутин Ивковић” на Палилули у понедељак, 5. јуна, у 12 часова биће отворен Центар за превенцију. У оквиру пројекта „Унапређење примарне здравствене заштите у Србији”, овај пројекат финансирали су Европска агенција за реконструкцију и Министарство здравља Србије.

Центар је смештен у приземљу зграде. Прошле године у овом дому здравља отворено је телефонско саветовалиште, а сада са радом почињу и Центар за превенцију и  мобилна јединица.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више