Беоинфо вести
У Дому здравља „Др Милутин Ивковић” у понедељак се отвара Центар за превенцију
02.06.2006.
У Дому здравља „Др Милутин Ивковић” у понедељак се отвара Центар за превенцију
У Дому здравља „Др Милутин Ивковић” на Палилули у понедељак, 5. јуна, у 12 часова биће отворен Центар за превенцију. У оквиру пројекта „Унапређење примарне здравствене заштите у Србији”, овај пројекат финансирали су Европска агенција за реконструкцију и Министарство здравља Србије.
Центар је смештен у приземљу зграде. Прошле године у овом дому здравља отворено је телефонско саветовалиште, а сада са радом почињу и Центар за превенцију и мобилна јединица.
Подели вест