Беоинфо вести

Радмила Хрустановић отворила такмичење возача и аутомеханичара

03.06.2006.

Радмила Хрустановић отворила такмичење возача и аутомеханичара
Величина слова

Под покровитељством Града Београда, а у организацији Удружења возача Београда, данас је на полигону „Градске чистоће” одржано Градско такмичење професионалних возача и аутомеханичара. Ову манифестацију, девету по реду, отворила је Радмила Хрустановић, заменица градоначелника Београда. – Један стари виц каже да када функционер не дође на посао то нико не примети, али када не дође његов возач о томе сазна цео колектив. То је један од примера колико је ваше занимање важно. Драго ми је што сте прихватили моју сугестију од пре неколико година и што данас у такмичењу учествује и петнаестак жена. Желим да дате све од себе и остварите најбоље резултате – рекла је Радмила Хрустановић, којој је потом уручена плакета првог почасног члана Удружења возача Београда. Данашње такмичење окупило је 27 екипа са око 120 возача и аутомеханичара. Возачи су се надметали у вожњи путничких аутомобила, камиона и аутобуса и одговарали на питања из области безбедности саобраћаја, док су механичари своју вештину показали склапајући ауто делове. Судије су били припадници саобраћајне полиције. Победници су стекли право учешћа на републичком такмичењу, које ће се одржати на Златибору од 14. до 17. септембра. Поред тога, најбољи су добити и вредне поклоне јер је наградни фонд вредан око 250.000 динара. Удружење возача Београда основано је пре 50 година у просторијама „Градске чистоће”.
Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више