Беоинфо вести
У среду без воде станари Дубљанске, Граничарске и Шуматовачке
05.06.2006.
У среду без воде станари Дубљанске, Граничарске и Шуматовачке
Због радова Јавног комуналног предузећа „Београдски водовод и канализација” на водоводној мрежи, у среду од 9 до 16 часова воду неће имати потрошачи у Дубљанској од Подгоричке до Граничарске, Граничарској од Дубљанске до Шуматовачке и Шуматовачкој од Браничевске до Чубурске улице.
Воду у среду у исто време неће имати ни управна зграда „Србије шуме” и пансион „Београд” у Пиносави.
ЈКП „Београдски водовод и канализација” је обезбедио аутоцистерне са пијаћом водом. Све додатне информације могу да се добију на број телефона 3606-606. Информације о планираним радовима и кваровима на мрежи могу да се пронађу и на web адреси www.bvk.co.yu.
Подели вест