Беоинфо вести
Завршено чишћење приобаља
06.06.2006.
Завршено чишћење приобаља
Екипе „Градске чистоће” завршиле су чишћење приобаља Саве и Дунава, саоштило је ово градско комунално предузеће. У овој акцији, која је трајала готово месец дана, уклоњени су муљ, грање и други отпад заостао после априлских поплава.
– Радили смо у Булевару војводе Мишића, Доњоградском булевару, на аутобуској станици, левој и десној обали Саве и Дунава, Земунском кеју и у Блоку 45, где смо опрали све пашачке и бициклистичку стазу. Поплаве су биле врло озбиљне па смо имали пуно посла – рекао је за БЕОИНФО Богољуб Радић, координатор оперативе у „Градској чистоћи”.
У овом послу учествовало је око 300 радника, а ангажована је и сва потребна механизација.
Подели вест