Беоинфо вести
Дефиле витезова Кнез Михаиловом улицом
09.06.2006.
Дефиле витезова Кнез Михаиловом улицом
Други међународни витешки турнир „Свибор – Духови 2006” званично је започео вечерас. После окупљања код споменика Кнезу Михаилу, поворка витезова продефиловала је Кнез Михаиловом улицом до Београдске тврђаве.
Под покровитељством Скупштине града, у следећа два дана око триста витезова из Србије, Републике Српске, Словеније и Пољске показаће своје умеће у средњовековним борилачким вештинама.
Финале надметања у српском витешком дванестобоју одржаће се у недељу у 16.30 часова, а проглашење победника турнира и свечано затварање истог дана у 20.30 сати.
Подели вест