Беоинфо вести

Дефиле витезова Кнез Михаиловом улицом

09.06.2006.

Дефиле витезова Кнез Михаиловом улицом
Величина слова

Други међународни витешки турнир „Свибор – Духови 2006” званично је започео вечерас. После окупљања код споменика Кнезу Михаилу, поворка витезова продефиловала је Кнез Михаиловом улицом до Београдске тврђаве.

Под покровитељством Скупштине града, у следећа два дана око триста витезова из Србије, Републике Српске, Словеније и Пољске показаће своје умеће у средњовековним борилачким вештинама.

Финале надметања у српском витешком дванестобоју одржаће се у недељу у 16.30 часова, а проглашење победника турнира и свечано затварање истог дана у 20.30 сати.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више