Састанак посвећен оснивању локалних савета за запошљавање у београдским општинама
У понедељак, 12. јуна, у 11 часова у свечаној сали Скупштине града у Старом двору одржаће се састанак посвећен оснивању локалних савета за запошљавање у општинама Града Београда. На овом скупу учествоваће и градоначелник Београда Ненад Богдановић, министар рада, запошљавања и социјалне политике Слободан Лаловић, директор Националне службе за запошљавање Радован Ристановић и други представници институција и организација од значаја за област запошљавања и решавања проблематике локалне незапослености .
После поздравне речи представника града, биће представљене активности Министарства рада, запошљавања и социјалне политике, затим активности Националне службе за запошљавање, стање локалног тржишта рада и активности Филијале за град Београд, активности НСЗ у вези са локалним саветима за запошљавање и активности Градског савета за запошљавање Београда