Беоинфо вести

Ново стајалиште на аутобуској линији број 17

14.06.2006.

Ново стајалиште на аутобуској линији број 17
Величина слова

У оквиру активности које спроводи Секретаријат за саобраћај – Дирекција за јавни превоз у циљу пружања квалитетније понуде превоза путницима, планирано је успостављање новог стајалишта на траси линије број 17 у Булевару АВНОЈ-а, на делу од Тошиног бунара до Булевара уметности.

Радови на изградњи стајалишних платоа и постављање пратеће саобраћајне сигнализације су у завршној фази, тако да ће у наредних неколико дана бити успостављено стајалиште  „Црква св. Димитрија“ – у Булевару АВНОЈ-а, наспрам постојећег стајалишта код зграде „Меркатора“, поред истоимене цркве.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више