Беоинфо вести
Ново стајалиште на аутобуској линији број 17
14.06.2006.
Ново стајалиште на аутобуској линији број 17
У оквиру активности које спроводи Секретаријат за саобраћај – Дирекција за јавни превоз у циљу пружања квалитетније понуде превоза путницима, планирано је успостављање новог стајалишта на траси линије број 17 у Булевару АВНОЈ-а, на делу од Тошиног бунара до Булевара уметности.
Радови на изградњи стајалишних платоа и постављање пратеће саобраћајне сигнализације су у завршној фази, тако да ће у наредних неколико дана бити успостављено стајалиште „Црква св. Димитрија“ – у Булевару АВНОЈ-а, наспрам постојећег стајалишта код зграде „Меркатора“, поред истоимене цркве.
Подели вест