Беоинфо вести

Градоначелник Ненад Богдановић отворио Други фестивал српског филма у Паризу

17.06.2006.

Градоначелник Ненад Богдановић отворио Други фестивал српског филма у Паризу
Величина слова

Градоначелник Београда Ненад Богдановић, који ових дана борави у главном граду Француске, отворио је синоћ Други фестивал српског филма у Паризу.

– Ово је прилика да још више побољшамо иначе изузетно добре односе између Париза и Београда. Парижани имају свој фестивал српског филма, а надам се да ће и Београд ускоро добити фестивал француског филма – рекао је Богдановић.

Градоначелник је одао признање организатору који је публици у следећа четири дана понудио наслове као што су „Шејтанов ратник”, „Караула”, „Ивкова слава”, „Буђење из мртвих”, „Ране три”, „Ко то тамо пева” и друга изузетна остварења наше кинематографије.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више