Беоинфо вести
Градоначелник Ненад Богдановић отворио Други фестивал српског филма у Паризу
17.06.2006.
Градоначелник Ненад Богдановић отворио Други фестивал српског филма у Паризу
Градоначелник Београда Ненад Богдановић, који ових дана борави у главном граду Француске, отворио је синоћ Други фестивал српског филма у Паризу.
– Ово је прилика да још више побољшамо иначе изузетно добре односе између Париза и Београда. Парижани имају свој фестивал српског филма, а надам се да ће и Београд ускоро добити фестивал француског филма – рекао је Богдановић.
Градоначелник је одао признање организатору који је публици у следећа четири дана понудио наслове као што су „Шејтанов ратник”, „Караула”, „Ивкова слава”, „Буђење из мртвих”, „Ране три”, „Ко то тамо пева” и друга изузетна остварења наше кинематографије.
Подели вест