Четврта хуманитарна журка „Повратак осмеха”
У трамвају на линији број 2 у четвртак, 22. јуна, од 17 до 23 часа одржаће се, четврта по реду, хуманитарна журка „Повратак осмеха”. Куповином флуоресцентне наруквице (која кошта 100 динара) и енергетског пића „shark”, путници ће помоћи Друштву за помоћ ментално недовољно развијених особа Врачара. Уз велику подршку Градског саобраћајног предузећа „Београд”, журку организује фирма „North Team”, увозник енергетског пића „shark”.
Један трамвај „двојка” кренуће првог дана лета у 17 часова са станице „Пристаниште” (испод Калемегдана) и ићи трасом Славија – Вуков споменик – Душанова. Стајаће на свакој станици и примати путнике и тако направити осам кругова око централне зоне Београда. Унутрашњост возила биће делимично преуређена. Код предњих врата биће постављен пулт за ди-џеја, а на средини трамваја шанк. Монтираће се професионално озвучење и расвета. Спољашњост возила биће украшена балонима. У току журке радиће два ди-џеја (Змија и Плаја), три хостесе, шанкер и два лица из обезбеђења.