Беоинфо вести

Од 16. августа уводи се наплата паркинга испред „Сава центра”

20.06.2006.

Од 16. августа уводи се наплата паркинга испред „Сава центра”
Величина слова

На захтев ЈП „Сава центар”, ЈКП „Паркинг сервис” израдио је студију на основу које ће од среде, 16. августа, бити уведена наплата паркирања на паркингу испред „Сава центра”. Радови почињу у петак, 23. јуна, и одвијаће се у фазама. За то време биће могућ успорен пролаз кроз интерну саобраћајницу „Сава центра”. Током трајања радова ово паркиралиште ће бити доступно мањем броју возила. Наплата паркирања уводи се због недостатка места за кориснике пословног простора у „Сава центру” и преоптерећености паркиралишта.

 Паркинг ће плаћати и корисници паркиралишта са стране службених улаза. Јавно паркиралиште у улици Владимира Поповића биће бесплатно. Од 16. августа увођењем наплате измениће се доадашња траса којом су се кретала возила будући да ће интерна саобраћајница „Сава центра” бити затворена за саобраћај. 

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више