Промоција 55. генералне скупштине Међународног удружења студената медицине
У четвртак, 22. јуна, у 16 часова у свечаној сали Старог двора одржаће се презентација 55. генералне скупштине Међународног удружења студената медицине, која се од 28. јула до 7. августа организује на Златибору. Присутнима ће се обратити заменик градоначелника Београда Радмила Хрустановић, као и директор Народне канцеларије председника Србије Драган Ђилас, декан Медицинског факултета проф. др Богдан Ђуричић и представници ПР службе принца Александра Карађорђевића и фондације принцезе Катарине.
Србија и наша национална организација медицине YuMSIC овогодишњи су домаћини после само четири године чланства. Генерална скупштина окупиће 750 делегата из више од 85 земаља. До сада је регистрован велики број учесника, као и бројни гости из међународних организација система УН, Светске здравствене организације и универзитета из читавог света.