Беоинфо вести

Радмила Хрустановић поздравља учеснике конгреса „Микромед 2006”

20.06.2006.

Радмила Хрустановић поздравља учеснике конгреса „Микромед 2006”
Величина слова

У Свечаној сали  Старог двора  сутра у 18 часова биће отворен Пети конгрес медицинске микробиологије „Микромед 2006”. Учеснике и госте поздравиће том приликом Радмила Хрустановић, заменик градоначелника Београда.

Овај конгрес трајаће до 24. јуна, уз учешће више од 300 микробиолога, епидемиолога и инфектолога из наше земље, Републике Српске и Македоније. Конгрес треба да пружи основе даљег развоја медицинске микробиологије у нашој земљи у складу са међународним стандардима.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више