Промоција 55. генералне скупштине Међународног удружења студената медицине
Презентација 55. генералне скупштине Међународног удружења студената медицине одржаће се сутра, у 16 часова, у свечаној сали Старог двора. У име Града и Секретаријата за здравство, покровитеља ове презентације, присутнима ће се обратити заменик градоначелника Београда Радмила Хрустановић.
Генерална скупштина овог највећег студентског форума у свету одржаће се од 28. јула до 7. августа на Златибору. Србија и наша национална организација медицине YuMSIC овогодишњи су домаћини после само четири године чланства. Генерална скупштина окупиће 750 делегата из више од 85 земаља. До сада је пријављен велики број учесника, као и бројни гости из међународних организација система УН, Светске здравствене организације и универзитета из читавог света.