Беоинфо вести
Градоначелник у понедељак отвара Услужни центар Чукарице
23.06.2006.
Градоначелник у понедељак отвара Услужни центар Чукарице
Градоначелник Београда Ненад Богдановић отвориће у понедељак у 12 часова нови Услужни центар општине Чукарица. Госте ће том приликом поздравити председник општине Чукарица Драган Тешић и Мајкл Пилсбери, директор SLGRP – Програм за реформу локалне самоуправе.
Грађани Чукарице ће у новом центру лакше добијати жељене информације, документа и уверења у директном контакту са службеницима општине. За уређење тог простора Скупштина града издвојила је 27 милиона динара, а USAID је обезбедио сервере за квалитетно функционисање мреже, као и обуку службеника у Центру.
Подели вест