Беоинфо вести

Градоначелник у понедељак отвара Услужни центар Чукарице

23.06.2006.

Градоначелник у понедељак отвара Услужни центар Чукарице
Величина слова

Градоначелник Београда Ненад Богдановић отвориће у понедељак у 12 часова нови Услужни центар општине Чукарица. Госте ће том приликом поздравити председник општине Чукарица Драган Тешић и Мајкл Пилсбери, директор SLGRP  – Програм за реформу локалне самоуправе.

Грађани Чукарице ће у новом центру лакше добијати жељене информације, документа и уверења у директном контакту са службеницима општине. За уређење тог простора Скупштина града издвојила је 27 милиона динара, а USAID је обезбедио сервере за квалитетно функционисање мреже, као и обуку службеника у Центру.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више