Беоинфо вести

Ненад Богдановић поздравља учеснике Афро фестивала

23.06.2006.

Ненад Богдановић поздравља учеснике Афро фестивала
Величина слова

У недељу, 25. јуна, у 14 часова у Музеју афричке уметности (Андре Николића 14)  градоначелник Београда Ненад Богдановић и амбасадор Анголе Фелипе Фелисберто Монимамбу поздравиће представнике дипломатског кора, учеснике и посетиоце Афро фестивала.

Музеј афричке уметности ову манифестацију организује већ девет година. Фестивал се одржава од 23. до 25. јуна, а састоји се од изложби, пројекција, перформанса, музичких догађаја и модних ревија. Последњег дана фестивала одржава се Дурбар, по узору на свечаност из Гане, што значи Фестивал фестивала. Током Дурбара, дана пријатељства, музике и плеса, публици ће бити  презентовани мини павиљони афричких земаља,  као и занати и  кулинарски специјалитети Анголе, Алжира, Египта, Гане, Гвинеје, Конга, Либије, Марока, Туниса и Зимбабвеа.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више