Уручена награда полицаjцу месеца маjа
Председник општине Нови Београд Жељко Ожеговић уручио је данас новчану награду од 8.000 динара потпоручнику Ивану Вишњићу, који је у Одељењу унутрашњих послова Нови Београд изабран за полицаjца месеца маjа. Поптпоручник Вишњић jе за награду предложен због показане ефикасности, упорности и самосталности у раду, нарочито на увиђаjно оперативним пословима и хватању на делу извршилаца тешких кривичних дела.
Заjедно са колегама оперативцима Иван Вишњић jе 23. маjа, лишио слободе више лица код коjих jе касниjе пронађено више украдених луксузних аутомобила. Сам jе ухапсио лице затечено у извршењу кривичног дела крађе ЦД плеjера из возилај, а даљом оперативном обрадом овог криминалца доказано jе извршење jош пет истоврсних дела, извршених углавном на териториjи Новог Београда.