Беоинфо вести
Рампа за инвалиде у холу Општинске управе Палилуле
26.06.2006.
Рампа за инвалиде у холу Општинске управе Палилуле
У холу зграде Oпштинске управе Палилула ускоро ће бити постављена и рампа за инвалиде. За адаптацију овог простора Градска управа Београда издвојила је око осам милиона динара.
Пре три месеца у приземљу ове зграде пуштен је у рад савремени Услужни центар тако да ће завршетком радова простор који највише посећују грађани бити и приступачнији и функционалнији.
Подели вест