Беоинфо вести
Пријем за ученике генерације у среду у Старом двору
26.06.2006.
Пријем за ученике генерације у среду у Старом двору
У свечаној сали Старог двора у среду, 28. јуна, у 12 часова одржаће се пријем за 270 ученика генерације основних и средњих школа Београда. Ученике ће поздравити заменик градоначелника Радмила Хрустановић и градски секретар за образовање Владимир Тодић. Организатор ове пригодне свечаности и доделе награда је Секретаријат за образовање града.
Пријем ученика генерације у Старом двору је традиција којом се обележава крај школске године и награђују најбољи ученици. Пријему ће присуствовати око 600 гостију, а међу њима ће бити и директори и професори београдских основних и средњих школа.
Подели вест