Беоинфо вести

Радници Градске управе добровољно дали крв

27.06.2006.

Радници Градске управе добровољно дали крв
Величина слова

Екипа Института за трансфузију крви данас је дежурала у Старом двору, где су радници Градске управе добровољно дали крв. Упркос изузетно високој температури, најдрагоценију течност дало је тридесетак запослених.

– Са Градом Београдом традиционално имамо добру сарадњу. Крв нам увек недостаје, па зато позивам све грађане да на овакав начин искажу своју хуманост. Давање крви благотворно делује на организам и не изазива зависност. Крв могу дати здраве особе од 18 до 65 година – рекла је докторка Јелена Истатов, шеф трансфузиолошке екипе.

Међу добровољним даваоцима крви данас је био и Милорад Перовић, председник Скупштине града Београда.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више