Беоинфо вести
Радници Градске управе добровољно дали крв
27.06.2006.
Радници Градске управе добровољно дали крв
Екипа Института за трансфузију крви данас је дежурала у Старом двору, где су радници Градске управе добровољно дали крв. Упркос изузетно високој температури, најдрагоценију течност дало је тридесетак запослених.
– Са Градом Београдом традиционално имамо добру сарадњу. Крв нам увек недостаје, па зато позивам све грађане да на овакав начин искажу своју хуманост. Давање крви благотворно делује на организам и не изазива зависност. Крв могу дати здраве особе од 18 до 65 година – рекла је докторка Јелена Истатов, шеф трансфузиолошке екипе.
Међу добровољним даваоцима крви данас је био и Милорад Перовић, председник Скупштине града Београда.
Подели вест