Беоинфо вести
Жељко Ожеговић примио најбоље новобеоградске ученике
28.06.2006.
Жељко Ожеговић примио најбоље новобеоградске ученике
Председник општине Нови Београд Жељко Ожеговић приредио је данас пријем за најбоље ученике новобеоградских школа. Били су присутни добитници дипломе „Вук Караџић” и победници на школским такмичењима у 2005/2006. години. Свима њима Ожеговић је уручио књиге, новчане награде, захвалнице, пропуснице за базен и мајице, које је за најбоље ученике са своје територије обезбедила Општинска управа.
Подели вест