Беоинфо вести

Почела градња гасоводне мреже на Карабурми

29.06.2006.

Почела градња гасоводне мреже на Карабурми
Величина слова

У улици Пере Ћетковића у МЗ „Филип Вишњић” на Палилули радници предузећа „Домингас” почели су да копају земљу и постављају цеви за будућу гасоводну мрежу у насељу Карабурма. Траса гасовода у овој месној заједници проћи ће улицама Пере Ћетковића и Хусинских рудара до старе окретнице аутобуса, одакле ће се гранати попречним улицама.

Према речима председника ове општине Данила Башића, у наредних неколико година главни крак палилулске гасоводне мреже проћи ће кроз целу Карабурму, а до почетка овогодишње грејне сезоне секундарна мрежа доћи ће до 4.500 домаћинстава у новом делу овог насеља.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више