Беоинфо вести
Део Булевара ослобођења у среду без воде
03.07.2006.
Део Булевара ослобођења у среду без воде
Због радова Јавног комуналног предузећа „Београдски водовод и канализација” на водоводној мрежи, у среду, 5. јула, од 9 до 16 часова воду неће имати потрошачи у Булевару ослобођења (непарна страна) од Славије до улице Кнегиње Зорке.
ЈКП „Београдски водовод и канализација” обезбедио је аутоцистерне са пијаћом водом. Све додатне информације могу да се добију на број телефона 3606-606. Информације о планираним радовима и кваровима на мрежи могу да се пронађу и на web адреси www.bvk.co.yu.
Подели вест