Беоинфо вести
Донациjа Дому за одрасла инвалидна лица „Драгиша Витошевић”
06.07.2006.
Донациjа Дому за одрасла инвалидна лица „Драгиша Витошевић”
Представници Градске општине Нови Београд уручили су данас Дому за одрасла инвалидна лица „Драгиша Витошевић” на Бежаниjскоj коси вредну медицинску опрему – апарат за оксигену терапиjу. Посета jе наставак сарадње и бриге општине за положаj дома и његових станара. Како jе нагласио Горан Џафић, заменик председника општине, Општинска управа Нови Београд поклања велику пажњу проблемима своjих суграђана са инвалидитетом.
Општина Нови Београд jедна jе од првих институциjа у граду коjа jе пре неколико година изградњом прилазне рампе инвалидима омогућила безбедан улазак у општинску зграду.
Подели вест