Беоинфо вести
Започета демонтажа контактне мреже у Савској улици
07.07.2006.
Започета демонтажа контактне мреже у Савској улици
Данас је у оквиру реконструкције Савске улице обављено геодетско обележавање, као и обележавање осовине и профила. У делу бетонске плоче између трамвајског колосека и ограде „Железнице“ рушен је коловозни слој у дубини од 20 центиметара од каменог агрегата, демонтирани су контактна мрежа и колосеци код зграде Поште и сечене су шине.
У понедељак ће почети копање рова за канализацију.
Подели вест