Град помогао наступ мотоциклиста на стази у Брну
Секретаријат за спорт и омладину финансијски је помогао учешће Мото клуба „Duka Racing Team” из Београда у Међународном шампионату „Alpe Adria” у мотоциклизму и домаћем првенству, речено је на данашњој конференцији за новинаре у Старом двору. Чланови овог клуба Милош Нешић и Ненад Петровић ће 15. и 16. јула наступити на четвртој трци „Alpe Adria” шампионата на стази Брно у Чешкој и покушати да свој тим пласирају међу пет најбољих у Европи, док се у државном првенству „Duka Racing Team” бори да одбрани титулу првака.
– Град са задовољством помаже спортисте који постижу овакве резултате на међународној, али и домаћој сцени. Ми ћемо и убудуће помагати и овај клуб и све оне који на прави начин афирмишу спорт – рекао је заменик градског секретара за спорт и омладину Зоран Јовановић.
„Duka Racing Team” ће у знак захвалности за финансијску помоћ 22. и 23. јула у Краљеву организовати мото трку „Трофеј Београда 2006”.