Беоинфо вести

У среду почиње „Лето на Земунском кеју”

10.07.2006.

У среду почиње „Лето на Земунском кеју”
Величина слова

Овогодишња манифестација „Лето на кеју” биће отворена у среду, 12. јула код ресторана „Венеција” свечаним концертом оркестра МУП-а у 19 часова. Ова културно-уметничка манифестација одржаваће се током јула и августа сваке среде, суботе и недеље, од 19 до 21 час, на летњој сцени код ресторана „Венеција”. Средом ће се одржавати концерти оркестра МУП-а, суботом представе и перформанси а недељом ће се организовати сликање на кеју и вајарске радионице. Већину програма реализоваће земунски средњошколци.

 Од 17. јула почеће са радом и бесплатна школа рачунара и то у Земуну, у улици Цара Душана 57 и Батајници, у згради месне заједнице, у улици Јована Бранковића 2 (бивша Митраљетина). Сви заинтересовани пријаве од данас могу поднети у згради општине Земун.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више