Беоинфо вести
Боравак у Београду као награда
13.07.2006.
Боравак у Београду као награда
На такмичењу које су организовале „Tiscal” и „Forbiden tehnologies” компаније из Енглеске и Туристичка организација Београда, на прошлогодишњем сајму туризма WTM, одређено је да награда за најбољи видео запис са путовања буде боравак у Београду од 14. до 17 јула. Такмичење је трајало од фебруара до марта ове године, а поред стручног жирија гласало је 600.000 чланова „Tiscal” компаније.
Као победници овог такмичења у Београду ће боравити брачни пар из Лондона са својом једногодишњом кћерком. Они ће током свог боравка снимати своје доживљаје у нашем граду које ће потом емитовати на сајтове„Tiscalа” и „Forbiden tehnologiesа”. Викенд у Београду пропрема и организује Туристичка организација Београда.
Подели вест