Беоинфо вести
Деца из Новог Сарајева у посети Чукарици
13.07.2006.
Деца из Новог Сарајева у посети Чукарици
Деца из источног Новог Сарајева од 10. до 21. јула гости су вршњака са Чукарице и општине Чукарица. Ово је њихова пета посета Београду, а протекле зиме деца са Чукарице била су на зимовању на Јахорини.
Током боравка у Београду, малишани из Новог Сарајева посетиће београдске базене, Аду Циганлију и културно-историјске споменике.
Организатор и покровитељ манифестације је општина Чукарица и Удружење бораца ове општине.
Подели вест