Изградња окретнице и стајалишта у Курирској улици
Грађевинска оператива ЈКП „Београд пут“ изводи радове који ће омогућити увођење градског превоза у Курирској улици у Земун пољу. Радови обухватају изградњу аутобуске окретнице и шест стајалишта на овој траси. Екипе новоградње завршиле су израду окретнице и започеле изградњу и уређивање првог стајалишног платоа. Након грађевинског дела, преостаје да свој посао ураде асфалтерске бригаде и да се обележи хоризонтална сигнализација. Како је планирано, завршетак комплетних радова очекује се до краја месеца.
Тако ће путници који користе воз моћи аутобусима јавног градског превозника да стигну до локалне железничке станице.
Да би се могло стићи аутобусом до воза, екипе „Београд-пута“ прошле године урадиле су проширење за један метар око два километра улица Партизанских учитеља и Курирске. Постављени су ивичњаци дуж читаве деонице и изграђен тротоар ширине метар и по.