Беоинфо вести
Ванредне и редовне акције на сузбијању уличне продаје
14.07.2006.
Ванредне и редовне акције на сузбијању уличне продаје
Комунални инспектори општине Палилула током ове недеље спровели су акцију сузбијања уличне продаје на неколико локација. После јучерашње ванредне акције на гробљу Лешће и током редовних акција у Булевару краља Александра, код Поштанске штедионице у улици 27. марта, у Рузвелтовој код Новог гробља, код Богословије у улици Маријане Грегоран, код аутобуске окретнице у улици Салвадора Аљендеа и код пијаца у Борчи и на Карабурми инспектори су поднели осам захтева за покретање прекршајних поступака и наплатили две мандатне казне.
Како је рекао Владимир Митровић, главни комунални инспектор, акције ће бити настављене током наредних недеља.
Подели вест